MÖBLER / Bord / Sybord 8461382
nr 846 1382
Sybord
Nyrokoko, längd: 50 cm, djup: 39 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:17:32
16/9 18:23:16